Као што је то био случај у репрезентацији, када је Адем одбио да пева химну, а Миха добио нервни слом, прича се да је сада слична прича
Адем Љајић би на лето могао да промени средину и да се врати у Милано, али не у Интер него у Милан, преноси "Тутоспорт".
Како се наводи, Љајић је због лоших односа са Синишом Михајловићем на излазним вратима Торина, а тренер Милана Винченцо Монтела радо би га видео на "Сан Сиру".
Милан готово извесно неће успети да задржи Жерара Деулофеуа, који је близу повратка у Барселону, а Монтела као замену жели Љајића, са којим је сарађивао у Фјорентини и под чијим је вођством једини пут у каријери имао двоцифрен учинак по броју голова у сезони (11).
Занимљиво, управо на крају те сезоне, Љајић је био близу преласка у Милан, али је изабрао Рому. Касније је био на позајмици у Интеру, а од прошлег лета је играч Торина.
0 коментара на ову вест